A zalaegerszegi Manic Monday zenekar ismert pop-, soul- és funky dalokkal teremti meg a nyáresti hangulatot.
18:00-tól a Manic Monday zenekar tölti meg dallamokkal a nyári estét. A zalaegerszegi formáció ismert zenészekből áll: Pércsi Bea, Szántner Luca és Angyal Tibor Endzsi énekelnek, Takács Bertalan dobol, Svertsits Tamás billentyűzik, Salamon Attila Sala gitározik, Márton Zsuzska fuvolázik, Szántner László Szandi pedig basszusgitározik. Műsorukban kedvenc pop-, soul- és funkydalaik szólalnak meg.
A Papsajt szezonális finomságokkal várja az éhes vendégeket, a Merdzso Food and Drink Truck pedig a hűsítő italokról gondoskodik egész este.
Egy laza, Papsajtos este, nyáresti feltöltődés! Szeretettel várunk!
MÉG TÖBB:
Programok: https://gocsejidomberozo.hu/
Fotózz és mutasd meg! Fotópályázat: https://gocsejidomberozo.hu/foto-palyazat/
Írj egy történetet és küldd el! Szépirodalmi pályázat: https://gocsejidomberozo.hu/palyazatok/#irodalmipalyazat
GÖCSEJI DOMBÉROZÓ – 10 nap 100 élmény
2026.07.10-19. Göcsej településein



























































